Meist

Meie kvalifitseeritud töötajad leiavad lihtsalt ühise keele iga uue partneriga. Mõistame, et kinnisvara on enamikule inimestest kõige muljetavaldavamaks varaks. Meie aastatepikkune kogemus on kinnisvaratehingute edukuse tagatiseks.

Meie ettevõte tegeleb samuti kinnisvara rekonstrueerimise ja renoveerimisega. Selles valdkonnas oleme pälvinud usalduse ja saanud häid soovitusi nii partneritelt kui ka klientidelt. Kliendid hindavad kõrgelt meie spetsialistide tuge elamute rekonstrueerimisel, mis annab omanikele kindluse maksimaalse kasu saamiseks tulevikus.

Kõik kinnisvaraprotseduurid on meie klientide jaoks läbipaistvad ning arusaadavad. Partnerite positiivne tagasiside on meie ettevõtte jaoks parim reklaam. 2020. aastal ühendasime erinevad tegevusvaldkonnad üheks ettevõtteks, mille nimeks sai ByPro OÜ. Helistage meile ja me tõestame, miks meid usaldatakse.

Meie meeskonnas on professionaalsed fotograafid ja kvalifitseeritud kinnisvara hindajad, kes säästavad Teie aega, pakkudes parimat teenindust ning teenust.